Čas na serveru 02:37:21

Osobní korespondence s kresbou

Id: 52002

  •  / Osobní korespondence s kresbou / Ota Janeček

nesignováno, kresba/text/papír, velikost listu 17 x 19,5 cm, datováno 31. VII. 1983, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena:

1 600