Čas na serveru 01:45:36

Pirát

Id: 429107

Pirát

  •  / Pirát / Ota Janeček
  •  / Pirát / Ota Janeček
  •  / Pirát / Ota Janeček
  •  / Pirát / Ota Janeček

pastel/papír, rozměr listu 27 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č.3944

zobrazeno: 1200x

Vyvolávací cena:

24 000