Čas na serveru 14:53:54

Poloakt

Id: 28604

Poloakt

  •  / Poloakt / Ota Janeček
  •  / Poloakt / Ota Janeček
  •  / Poloakt / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2710x

Vyvolávací cena:

13 501