Čas na serveru 14:41:19

Portrét

Id: 218405

Portrét

  •  / Portrét / Ota Janeček
  •  / Portrét / Ota Janeček
  •  / Portrét / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu, 49 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2577x

Vyvolávací cena:

16 000