Čas na serveru 09:12:15

Portrét dívky

Id: 14506

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Ota Janeček

olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 60