Čas na serveru 13:25:16

Ptáčci

Id: 273907

Ptáčci

  •  / Ptáčci / Ota Janeček
  •  / Ptáčci / Ota Janeček
  •  / Ptáčci / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 3679x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 20

Příhozy: 89