Čas na serveru 15:32:29

Ptáčci

Id: 41603

Ptáčci

  •  / Ptáčci / Ota Janeček
  •  / Ptáčci / Ota Janeček
  •  / Ptáčci / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2021x

Vyvolávací cena:

5 099