Čas na serveru 09:50:23

Ptáčci na větvích

Id: 299002

Ptáčci na větvích

  •  / Ptáčci na větvích / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1338x

Vyvolávací cena:

71 888

2021,04-1,26,20,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu