Čas na serveru 01:14:42

Ptáčci na větvích

Id: 299002

Ptáčci na větvích

  •  / Ptáčci na větvích / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6554x

Vyvolávací cena:

81 000