Čas na serveru 20:28:10

Ptáčci ve stromě

Id: 323905

Ptáčci ve stromě

  •  / Ptáčci ve stromě / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 5603x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 26

Příhozy: 114