Čas na serveru 09:04:29

Ptáčci ve stromě

Id: 323905

Ptáčci ve stromě

  •  / Ptáčci ve stromě / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1143x

Vyvolávací cena:

32 000

2021,10-1,04,20,53,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 20