Čas na serveru 10:54:51

Ptáček

Id: 250809

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po

zobrazeno: 1923x

Vyvolávací cena:
2 200

6 000