Čas na serveru 02:50:40

Ptáček

Id: 268301

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1969x

Vyvolávací cena:
4 800

32 000