Čas na serveru 23:27:10

Ptáček

Id: 414102

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3279x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 69