Čas na serveru 07:56:15

Ptáček

Id: 40002

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

kresba na listu z knihy, velikost listu 28 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 6. 3. 1961, věnování, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1554x

Vyvolávací cena: