Čas na serveru 11:46:10

Ptáček

Id: 52208

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

akvarel/papír, velikost listu 18 x 14 cm, signováno uprostřed dole s věnováním, datováno 8.10.83, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5471x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 48