Čas na serveru 13:36:16

Ptáček

Id: 52208

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

akvarel/papír, velikost listu 18 x 14 cm, signováno uprostřed dole s věnováním, datováno 8.10.83, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4816x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 48