Čas na serveru 09:14:08

Ptáček

Id: 103802

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

kolorované dřevo, celková výška s podstavcem 13 cm, vlastnoručně signováno na spodní části podstavce, datováno 84, původní originální ručně vyrobený kus, lehce poškozený zobáček, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 2478x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 64