Čas na serveru 05:37:00

Ptáček a slunce

Id: 126504

Ptáček a slunce

  •  / Ptáček a slunce / Ota Janeček

olej/plátno/překližka, rozměr 46 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, novodobě olištováno, za zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 13770x

Vyvolávací cena:
10 000

53 000