Čas na serveru 11:48:45

Ptáček a slunce

Id: 126504

Ptáček a slunce

  •  / Ptáček a slunce / Ota Janeček

olej/plátno/překližka, rozměr 46 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, novodobě olištováno, za zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 11672x

Vyvolávací cena:
10 000

52 000

2018,05-1,14,21,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu