Čas na serveru 14:23:45

Ptáček a vejce

Id: 282603

Ptáček a vejce

  •  / Ptáček a vejce / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2316x

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Účastníci: 22

Příhozy: 70