Čas na serveru 14:31:07

Ptáček na nožkách

Id: 103801

Ptáček na nožkách

  •  / Ptáček na nožkách / Ota Janeček

kolorované dřevo, rozměr 10 x 9,5 cm, signováno na spodní části, datováno 85, původní originální ručně vyrobený kus, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 2207x

Vyvolávací cena:

24 000