Čas na serveru 10:27:26

Ptáček na šípkovém keři

Id: 346701

Ptáček na šípkovém keři

  •  / Ptáček na šípkovém keři / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9553x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 64