Čas na serveru 22:11:32

Ptáček na větvičce

Id: 112503

Ptáček na větvičce

  •  / Ptáček na větvičce / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, nerámováno, volně loženo, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

zobrazeno: 3962x

Vyvolávací cena:

36 000