Čas na serveru 16:35:13

Ptáček pod šípkovým keřem

Id: 302601

Ptáček pod šípkovým keřem

  •  / Ptáček pod šípkovým keřem / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 685x

Vyvolávací cena:

46 000

2021,05-1,31,20,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu