Čas na serveru 06:51:45

Ptáček pod šípkovým keřem

Id: 302601

Ptáček pod šípkovým keřem

  •  / Ptáček pod šípkovým keřem / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 2485x

Vyvolávací cena:

52 000