Čas na serveru 21:11:51

Ptáček v travách

Id: 239501

Ptáček v travách

  •  / Ptáček v travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 29 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 70