Čas na serveru 05:49:15

Ptáček v travách

Id: 273908

Ptáček v travách

  •  / Ptáček v travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1923x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 61