Čas na serveru 09:30:46

Ptáček v travách

Id: 299001

Ptáček v travách

  •  / Ptáček v travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 971x

Vyvolávací cena:

63 000

2021,04-1,26,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu