Čas na serveru 18:10:07

Ptáček v travách

Id: 299001

Ptáček v travách

  •  / Ptáček v travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1983x

Vyvolávací cena:

73 000