Čas na serveru 15:08:20

Ptáček v travách

Id: 122917

Ptáček v travách

  •  / Ptáček v travách / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3074x

Vyvolávací cena:
10 000

60 000

Příhozy: 61