Čas na serveru 04:53:30

Ptáček ve větru

Id: 149402

Ptáček ve větru

  •  / Ptáček ve větru / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 29 x 20,8 cm, rozměr malby 23 x 18 cm, signováno vpravo dole, popsáno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 542x

Vyvolávací cena:

21 000