Čas na serveru 22:48:46

Ptačí pár

Id: 266402

Ptačí pár

  •  / Ptačí pár / Ota Janeček
  •  / Ptačí pár / Ota Janeček
  •  / Ptačí pár / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně katalogové číslo, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3434x

Vyvolávací cena:

20 000