Čas na serveru 06:41:47

Ptáci vylézají z děr

Id: 214906

Ptáci vylézají z děr

  •  / Ptáci vylézají z děr / Ota Janeček

kresba/pastel/papír, rozměr listu cca 14,5 x 21,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti díla synem autora

zobrazeno: 1838x

Vyvolávací cena:
3 800

18 400