Čas na serveru 07:49:44

Ptáčkové na větvičce

Id: 342302

Ptáčkové na větvičce

  •  / Ptáčkové na větvičce / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 6811x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 27

Příhozy: 106