Čas na serveru 15:43:01

Ranní píseň

Id: 289601

Ranní píseň

  •  / Ranní píseň / Ota Janeček
  •  / Ranní píseň / Ota Janeček
  •  / Ranní píseň / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 9180x

Vyvolávací cena:
4 800

57 000

Účastníci: 20

Příhozy: 64