Čas na serveru 08:20:44

Ranní píseň pod růžovým zámkem

Id: 328306

  •  / Ranní píseň pod růžovým zámkem / Ota Janeček

akvarel/pastel/papír, rozměr listu 42 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5518x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 21

Příhozy: 103