Čas na serveru 05:59:50

Rozpad organické hmoty

Id: 427601

Rozpad organické hmoty

  •  / Rozpad organické hmoty / Ota Janeček

olej/deska, rozměr 26,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v autorově soupisu díla pod číslem 3830

zobrazeno: 881x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 65