Čas na serveru 15:00:05

Sedící dívka

Id: 225302

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 6951x

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Účastníci: 19