Čas na serveru 15:38:35

Sedící dívka

Id: 272304

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Ota Janeček

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, značeno a datováno 52 vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1039x

Vyvolávací cena:

14 000