Čas na serveru 12:07:09

Slunce

Id: 64806

Slunce

  •  / Slunce / Ota Janeček
  •  / Slunce / Ota Janeček

tempera/papír, rozměr ve výřezu 5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:
500

4 600