Čas na serveru 13:49:21

Slunce a vejce

Id: 283204

Slunce a vejce

  •  / Slunce a vejce / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3148x

Vyvolávací cena:
4 800

38 000