Čas na serveru 17:50:38

Slunce a země

Id: 369701

Slunce a země

  •  / Slunce a země / Ota Janeček

kombinovaná technika/olej/sololit/dřevo, rozměr 22 x 20 cm, rozměr včetně autorského rámu 32,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, katalogové číslo 1657, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora

zobrazeno: 3436x

Vyvolávací cena:

38 000