Čas na serveru 14:25:58

Slunce nad krajinou

Id: 282803

Slunce nad krajinou

  •  / Slunce nad krajinou / Ota Janeček

barevný pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2632x

Vyvolávací cena:

25 000

Účastníci: 18