Čas na serveru 10:10:06

Slunce v travách

Id: 170203

Slunce v travách

  •  / Slunce v travách / Ota Janeček

kombinovaná technika/pastel/kvaš, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2673x

Vyvolávací cena:
8 000

13 000