Čas na serveru 10:26:34

Smírčí kříž

Id: 52207

Smírčí kříž

  •  / Smírčí kříž / Ota Janeček
  •  / Smírčí kříž / Ota Janeček
  •  / Smírčí kříž / Ota Janeček
  •  / Smírčí kříž / Ota Janeček

pastel/papír, rozměr malby 28 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 1984, na zadní straně popis, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2529x

Vyvolávací cena:
1 800

27 500

Příhozy: 64