Čas na serveru 18:33:07

Sněženky

Id: 1501402

Sněženky

  •  / Sněženky / Ota Janeček
  •  / Sněženky / Ota Janeček
  •  / Sněženky / Ota Janeček

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, urpostřed dole 6/7 III., paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:

1 100