Čas na serveru 15:09:00

Sněženky

Id: 32912

Sněženky

  •  / Sněženky / Ota Janeček

suchá jehla/papír, velikost tisku 14 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 1/3, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:
500

600