Čas na serveru 20:05:40

Snt. Francois

Id: 291703

Snt. Francois

  •  / Snt. Francois / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 8577x

Vyvolávací cena:
10 000

215 001

Příhozy: 69