Čas na serveru 16:31:54

Staré jabloně

Id: 2439

Staré jabloně

  •  / Staré jabloně / Ota Janeček

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 1952, vlevo dole č. 24/25, popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, v pravém horním rohu pasparta namočena vodou, původní stav

zobrazeno: 3636x

Vyvolávací cena:
1 800

6 000