Čas na serveru 15:06:57

Stojící dívka

Id: 56101

Stojící dívka

  •  / Stojící dívka / Ota Janeček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, původní stav, nově rámováno

zobrazeno: 1450x

Vyvolávací cena:
1 800