Čas na serveru 14:16:21

Strom a kameny

Id: 199501

Strom a kameny

  •  / Strom a kameny / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 5706x

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Příhozy: 96