Čas na serveru 06:32:35

Strom a kameny

Id: 199501

Strom a kameny

  •  / Strom a kameny / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

2019,09-1,05,21,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 96