Čas na serveru 13:48:53

Svatební přání

Id: 61604

Svatební přání

  •  / Svatební přání / Ota Janeček

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr 29,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací a podpisem, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1896x

Vyvolávací cena:

10 000