Čas na serveru 15:41:59

Talíř

Id: 68501

Talíř

  •  / Talíř / Ota Janeček
  •  / Talíř / Ota Janeček
  •  / Talíř / Ota Janeček

glazovaná keramika, průměr 32 cm, signováno na spodní straně, popsáno a datováno "Jaro - 1949", původní dobrý stav

zobrazeno: 1691x

Vyvolávací cena:

3 700