Čas na serveru 19:41:22

Trávy

Id: 305807

Trávy

  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 1490x

Vyvolávací cena:

32 000