Čas na serveru 01:08:34

Trávy

Id: 329501

Trávy

  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček
  •  / Trávy / Ota Janeček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně štítek Díla

zobrazeno: 1552x

Vyvolávací cena:

35 000

Účastníci: 20